Jdi na obsah Jdi na menu
 


Seers Village

Z Runescape Encyclopedia

Přejít na: navigace, hledání

Seers Village, vesnice věštců, je centrem všech dřevorubců RuneScape. Ve zdejší bance můžete s velkou pravděpodobností úspěchu nakupovat či prodávat všechny druhy dřeva. Také se zde provozují činnosti se dřevem úzce spojené, jako je výroba luků.

Obsah

[skrýt]

[editovat] Zařízení

Jako všude, kde se nachází, i tady je centrem veškerého dění banka. V té místní se obchoduje se všemi druhy dřeva, s tětivami (bowstrings), s nehotovými i hotovými luky, a kromě toho všeho i s obvyklou směskou toho ostatního, s čím se vůbec obchodovat dá.

Jediným obchodem, který se zde nachází, je realitní makléř, u kterého si můžete koupit svůj vlastní domek, kolem kterého se točí skill Construction. A ani to není obchod v pravém slova smyslu.

Pro obveselení si můžete zajít do místní hospody.

Pěstitele chmele bude zajímat hops patch na severozápad od města.

Kováři občas využívají místních kovadlin.

Za zmínku stojí místní kostel, na jehož oltáři si můžete doplnit Prayer Points.

Poslední zajímavostí je takzvaná Party Room, místnost pro všemožné pařby a oslavy. Pro více informací o ní si můžete promluvit s jejím správcem, Party Petem.

[editovat] Nerostné bohatství

Ačkoliv nejbližší důl není tak úplně v Seers Village, přesto stojí za to se o Coal Trucks zmínit právě tady. V tomto trpasličím dole totiž můžete vytěžené uhlí nakládat do vozíků, které potom pošlete po kolejích do Seers Village, kde si z vozíku uhlí přenesete do banky.

[editovat] Přírodní bohatství

Pro dřevorubce všech levelů je Seers Village příslovečnou Mekkou. Ti začínající najdou dostatek obyčejných stromů po cestě do Catherby na jihovýchod od Seers. V blízkém okolí banky se pak nachází několik dubů, vrby najdete severozápadně od banky, javory hned na severní zdi, tisy můžete těžit u místního kostela. A to nejlepší nakonec - magické stromy najdete v malém množství jižně od města, poblíž Sorcerer's Tower, Čarodějovy věže.

Kromě dřeva se v Seers Village dá trhat len (flax), který se na místním kolovrátku přede do tětiv (bowstrings), které jsou vysoce ceněny všemi výrobci luků.

[editovat] Questy

Na území Seers Village začínají tyto questy:

[editovat] Rizika

Území Seers Village je naprosto bezpečné. Jediné nebezpečí by vám mohlo hrozit v podzemí Ikovova chrámu, který se nachází vedle Sorcerer's Tower u Hemensteru. Tam se ale musíte vydat až v průběhu questu Temple of Ikov, bez toho se do nebezpečné části tohoto dungeonu nedostanete.

[editovat] Kam dál?

V těsném sousedství Seers Village se nachází bájný hrad Camelot, východně.

Na jihovýchod leží rybářské městečko Catherby.

Směrem na jihozápad se dostanete do dalšího rybářského městečka, tedy spíše vesničky, do Hemensteru.

Docela dlouhá cesta severně dělí Seers Village od provincie Fremenniků a města Rellekky.

Přímo na jih pak leží slavné město Ardougne.